www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

  • Company_icon BBM Budaber Zrt.
  • Location_icon XX. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

A BBM Budaber Zrt. rész- vagy teljes munkaidőre munkatársat keres az alábbi pozícióba

Budapest, 20. kerület

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A Bérszámfejtő, TB ügyintéző feladatai:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok, a pénzügyi szervezetek felé
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen való vezetése, munkáltatói igazolások kiadása
  • Levonások rögzítése, kezelése
  • TB kifizető helyi feladatok teljes körű ellátása

Pályázati feltételek:

  • Középfokú TB és bérügyintézői végzettség
  • MS Office magabiztos ismerete (word, excel, outlook)
  • Minimum 2 éves releváns bérszámfejtői szakmai tapasztalat
  • Jogszabályok folyamatos naprakész ismerete
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • XL Bér program ismerete
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria

Jelentkezéseket a lenti e-mail címen várjuk, fényképes önéletrajzzal és bér megjelölésével.

Helyek XX. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű