www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1095425
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Fontos számodra egy emberközpontú, a személyes motivációkat szem előtt tartó magyar vállalati kultúra?
Szeretsz elmerülni a bérelszámolás rejtelmeiben, szakmai tanácsaiddal az operációban dolgozókat támogatni?
Célod, hogy erőforrásaid arra összpontosítsd, amit a leginkább kedvelsz és amihez a leginkább értesz?
Akkor gyere és csatlakozz cégünk bővülő munkaügyi csapatához!

RÓLUNK:
A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink, jelöltjeink és kölcsönzött munkavállalóink érdekeit mindig szem előtt tartva.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, II. kerület, kilátással a Dunára és a Margitszigetre

NÁLUNK AZ ALÁBBI FELADATAID LESZNEK:

  • A Kölcsönzött munkavállalók munkaidő adatainak feldolgozása
  • Jogszabályok változásának nyomon követése
  • Hatékony információáramlás biztosítása a szervezet és a vállalat ügyfelei között
  • Bérszámfejtés, egészségbiztosítási ellátások számfejtése, ellenőrzése
  • Heti és havi riportok, kimutatások készítése
  • Munkaválallókkal és Partner cégekkel történő kapcsolattartás
  • NEXON program kezelése

AMIT TŐLED VÁRUNK:

  • Rendelkezz szakirányú bér- és TB ügyintézői képesítéssel
  • Legyen legalább egy év tapasztalatod nagy létszámú (100 főnél több) munkavállaló bérszámfejtésében, TB ügyintézésében
  • Érts a Nexon program nyelvén
  • Legyél elkötelezett a szakmai igényesség iránt
  • Ismerd a Munka Törvénykönyvét
  • Legyen humorérzéked - mert bár sokan mondhatják, mi tényleg viccesek vagyunk
  • Érts a munkavállalók nyelvén
  • Ha korábban munkaerő-kölcsönző cégnél szereztél hasonló tapasztalatot, élj a lehetőség adta előnyeiddel

Ha többre vagy kíváncsi, megismernéd közelebbről a csapatunkat és úgy érzed, hogy RÁD lett szabva hirdetésünk, küldd el önéletrajzodat a lenti e-mail címre.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya