www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Bérszámfejtő / TB ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.17.
lejárt

Back office csapatunk bővül, és új kollégájukat keressük! Vonzónak tartod a tágas és komfortos irodai környezetet, a zöld övezeti munkahelyet? Gyere hozzánk, és légy a cég működéséhez szükséges alappillérek egyike, légy nálunk Bérszámfejtő / TB ügyintéző!

A SwiconGroup immáron egy bő évtizete a magyar informatikai piac meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője. Innovatív, személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi ügyfelei számára, partnereit folyamatosan növekvő számú IT-szakemberrel támogatja. Székhelye Budapest egyik legexkluzívabb modern irodaközpontjában, a Duna-parti Graphisoft Parkban található. A vállalat 2014 folyamán részt vett az AON Hewitt “Legjobb Munkahely” felmérésében, ahol nem csak az IT-szektor átlagánál, hanem a legjobb hazai munkahelyek többségénél is jobb eredményt ért el.

Pozíció leírása

  • Teljes vállalati bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok ellátása
  • Munkavállalók be- és kijelentése munkaviszony létesítésekor, illetve megszűnésekor
  • Adatszolgáltatások elkészítése és ellenőrzése, kapcsolattartás a hatóságokkal (OEP, MÁK, NAV, KSH)
  • Szerződések nyilvántartása / rendezése
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • Egyéb munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások
  • Bér és TB ügyintézői végzettség
  • Önállóan eltöltött, 2 éves TB – kifizetőhelyi gyakorlat
  • Önálló, precíz, dinamikus munkavégzés
  • Bérszámfejtői programban való jártasság
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Értékelt kvalitások
  • angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Novitax programban való jártasság

Amit nyújtunk
  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata
  • Piacvezető ügyfelek
  • Lendületes, fiatalos, klassz team
  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)
  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet
  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

Kategória
Banki szakértő
Régió