www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - TB ügyintéző

  • A hirdetés 585 napja lejárt

A Freudenberg Sealing Technologies a világ egyik vezető piac- és technológia-specialista tömítésipari vállalata. A lajosmizsei partnergyártó, a Freudenberg Tömítés Ipari Kft. új munkatársat vár a következő pozícióba:

bérszámfejtő - TB ügyintéző.

Feladatok:

  • a teljes állomány bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatainak ellátása (kb. 110 fő)
  • a cafeteria rendszer működtetése
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • a kapcsolódó törvények és szabályozások nyomon követése, naprakész ismerete
  • HR-adminisztráció támogatása

Elvárások:

  • bérszámfejtési- és TB ügyintézői végzettség
  • legalább 3 éves gyakorlat bérszámfejtésben, lehetőleg gyártó környezetben
  • naprakész munkaügyi, munkajogi, TB, adózási ismeretek
  • kommunikációszintű angol nyelvtudás, SAP-ismeret előny
  • megbízható MS Office és Excel ismeret

Amit nyújtunk:

  • felelősségteljes pozíció egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalatnál
  • komplex juttatási csomag, bejárási támogatás
  • folyamatos fejlődési lehetőség
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő