www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

  • A hirdetés 340 napja lejárt

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi, illetve munkaügyi feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (OEP,  NAV, KSH)
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés munkaidő nyilvántartás kezelése
  • Teljes körű HR adminisztráció, napi munkaügyi feladatok ellátása
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok koordinációja
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • A menedzsment és a hatóságok által előírt, rendszeres adatszolgáltatások határidőre történő hibamentes elkészítése

Elvárások:

  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői/szakelőadói végzettség (OKJ képesítés)
  • 5-10 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi, TB, adózási ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság
  • Megbízható MS Office és Excel ismeret
  • NEXON bérprogram ismerete

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, kreatív, önálló munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Megbecsülés, szakmai továbbképzés

Munkavégzés helye

  • Budaörs

  • Önéletrajzokat jövedelemigény megjelöléssel várjuk
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő