BÉRSZÁMFEJTŐ - TB ÜGYINTÉZŐ - MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ (HR GENERALISTA)

  • A hirdetés 401 napja lejárt

 Francia kozmetikai cég magyarországi leányvállalata keres munkatársat

BÉRSZÁMFEJTŐ - TB ÜGYINTÉZŐ - MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

(HR GENERALISTA)

munkakörbe

A vállalkozás munkavállalóinak létszáma: 100-150 fő

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztás, interjúztatás
  • Munkaszerződések előkészítése
  • Munkavállalók ki-, beléptetése
  • Új munkatársak integrációjának a szervezése
  • Havi elszámolások előkészítése, ellenőrzése
  • Havi bérszámfejtés
  • TB ügyintézés (számfejtés, utalás, adminisztráció)
  • OEP, KSH statisztikák, NAV bevallások készítése, elküldése
  • Béren kívüli juttatással (cafeteria) kapcsolatos teendők teljes körű intézése
  • Üzemorvosi vizsgálatokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munkaidő nyilvántartások, szabadságok, betegszabadságok ellenőrzése, dolgozói adatbázis, dokumentációk, személyi dossziék frissítése
  • Diákszövetkezetekkel való közös munka
  • A francia anyacég számára HR kimutatások, jelentések készítése és elküldése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • francia és/ vagy angol nyelvtudás
  • megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • azonos munkaterületen szerzett tapasztalat
  • bármely bérszámfejtő program ismerete (előny: NEXON program ismerete)
  • terhelhetőség, kitartás
  • precizitás, pontosság, határidők tartása
  • rugalmas, kommunikatív, ügyfélközpontú személyiség, jó csapatjátékos

Pozíció területe:

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal 2015. december 10-ig az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő