www.cvonline.hu
Bérszámfejtő- Tb ügyintéző - Dunaújváros
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.13.
Jelentkezési határidő: 2015.08.18.
Hirdetés azonosító: 922304
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyfelünk Bér - Tb ügyintézőt keres az alábbi feladatokra:

- dolgozók teljes körű bérszámfejtése, társadalombiztosítási ügyintézése
- rendszeres adatszolgáltatások elkészítése
- munkavállalókkal, hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás, levelezés
- egyéb munkaügyi feladatok elvégzése

Követelmények
- Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képesítés
- Erős társalgási angol nyelvtudás
- Nexon program ismerete