www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB- és Számviteli Ügyintéző

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Budapesti, XIII. kerületi könyvelőiroda keres

munkatársat.

Feladatok:

  • TB kifizetőhelyi feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok elvégzése
  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és Tb kifizetőhelyhez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése
  • Adóval és járulékokkal kapcsolatos bevallások elkészítése
  • Hivatalos szervekkel való kapcsolattartás
  • Munkaidőkeret kialakítása és ellenőrzése
  • A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése, alkalmazása
  • Egyéb adminisztratív tevékenység

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Kifizetőhelyi gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest

Előnyt jelent: BaBér, Wizuál Bér program ismerete

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkába állás kezdete: azonnal

Fizetés: fizetési igény megjelölése után megegyezés szerint

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő