www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, TB és Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 280 napja lejárt

munkatársat keresünk.

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉG:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése és a bejelentések teljesítése
  • Munkabérek (havi bér, munkaidőkeret,  műszak- és túlóra pótlékok) elszámolása, számfejtése
  • Jelenléti ívek, munkaidő nyilvántartás, letiltások kezelése
  • Tb ügyintézés (táppénz, statisztika)
  • Havi járulék- és adóbevallások, adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (OEP, NAV, KSH),
  • Vállalati szabályzatok, folyamatok összehangolása munkaügyi jogszabályokkal
  • Nyilvántartások készítése, napra készen való vezetése
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, társosztályokkal
  • Több mikro gazdasági társaság ügyintézése
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Munkajogi megfelelőség biztosítása, tanácsadás vezetők és munkatársak számára

ELVÁRÁSAINK:

  • Középfokú, szakirányú végzettség , és/vagy
  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői végzettség (OKJ képesítés);
  • Szakmai gyakorlat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi, TB, adózási ismeretek, szakmai tudás
  • Magabiztos Excel tudás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Eredményorientált, kulturált munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, sokrétű feladat
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
Budapest X. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő