Munkaügyi, ERP és vezetői információs rendszerek forgalmazásával és implementációjával, üzleti, IT és munkaügyi tanácsadással foglalkozó nemzetközi szoftverfejlesztő megbízónk részére keresünk munkatársat

BÉRSZÁMFEJTŐ SZOFTVER TANÁCSADÓ

 (HF 10-7131)

pozícióba.

Feladatok

  • Bér modul teljes körű implementációs projektjeinek végrehajtása,
  • Meglévő ügyfelek oktatása, tanácsadási feladatok ellátása,
  • Riportok tervezése és kialakítása.

Elvárások

  • Bér szoftver bevezetési tanácsadó tapasztalat VAGY több éves bérszámfejtési tapasztalat (SQL adatbázis kezelő alapfokú ismeretek előny),
  • MT, bér jogszabály ismerete és gyakorlati alkalmazása.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Versenyképes, kiemelkedő jövedelem és egyéb juttatások.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7131"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése