www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - Székesfehérvár (Referenciaszám: KJ-399)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.02.
Hirdetés azonosító: 1015357

Feladatok:

  • Hó közi és hó végi bérszámfejtés elkészítése
  • Bérfeladás készítése, egyeztetése
  • Adó- és járulékbevallások, magán-nyugdíjpénztári jelentések készítése és benyújtása
  • Ki- és belépők szükséges dokumentációjának előkészítése, ügyintézés
  • Munkáltatói igazolások kiadása
  • Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A területre vonatkozó statisztikák és jelentések elkészítése, stb.

Elvárások:

  • Közgazdasági érettségi és szakirányú középfokú bérügyintézői OKJ-s szakképesítés
  • Néhány éves TB kifizető helyen, bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • EXCEL magas szintű ismerete
  • Valamely bérszámfejtési ismerete
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

A szakmai önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó KJ-399-es referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő