www.cvonline.hu

Bérszámfejtő (Referenciaszám: NB-957)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.21.
Hirdetés azonosító: 814961

Elvárások:

  • Közgazdasági érettségi és szakirányú középfokú bérügyintézői OKJ-s szakképesítés
  • 1-2 év bérszámfejtés területén multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • EXCEL magas szintű ismerete
  • SAP ismeret
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízhatóság, precizitás, szabálykövetés

Előny, de nem elvárás:

  • TB ismeretek és/vagy TB ügyintézői OKJ-s szakképesítés

Feladatok:

  • Hó közi és hó végi bérszámfejtés elkészítése,
  • Bérfeladás készítése, egyeztetése,
  • Adó- és járulékbevallások, magán-nyugdíjpénztári  jelentések készítése és benyújtása,
  • Ki- és belépők szükséges dokumentációjának előkészítése, ügyintézés,
  • Munkáltatói igazolások kiadása,
  • Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése,
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • A területre vonatkozó statisztikák és jelentések elkészítése, stb.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások!
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Fiatalos, lendületes bérszámfejtői csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, jelenleg 1400 főtt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő termelő vállalat megbízásából bérszámfejtői csapatának bővítéséhez toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel szakmai önéletrajzát és jelentkezzen a pozícióra, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-957-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő