www.cvonline.hu

Bérszámfejtő Ref.1061

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.07.29.
Hirdetés azonosító: 941723
lejárt

Bérszámfejtő munkakörbe keresünk munkatársat autóipari alkatrészek termelésével foglalkozó Partnercégünk saját csapatába, Somogy megyébe.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés levezénylése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teendők intézése
  • Munkaügyi statisztikák és kimutatások készítése
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások készítése
  • Könyvelési feladatok előkészítése
  • Szoros együttműködés a főkönyvelővel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év bérszámfejtési tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv alapfokú ismerete
  • MS Office magabiztos ismerete

Amit Megbízónk ajánl:

  • Felelős pozíció a cégnél
  • Modern, csendes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nagyon jó csapatszellem
  • Komplex, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődés

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, e-mailben várjuk önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgyban kérjük adja meg a pozíció megnevezését.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu