www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - Pécs

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.14.
Hirdetés azonosító: 890397
lejárt

Bérszámfejtő

kollégát keresünk pécsi Partnercégünkhöz!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése, hó közi bérszámfejtés

  • Teljes körű TB ügyintézés, kifizetői feladatok ellátása

  • Munkavállalók ki- bejelentése, munkaszerződések kezelése

  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása

  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, belső részlegekkel és hivatalokkal

  • Vezetői adatszolgáltatások

  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztráció pontos, precíz nyilvántartása

  • Adó, tb és munkaügyi törvények, rendeletek figyelemmel kísérése, javaslattétel a változtatásokra, szükséges módosítások bevezetése

  • Közreműködés az adókkal, járulékokkal, kapcsolatos bevallások elkészítésében (08-as bevallás elkészítése)

  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Minimum középfokú Bér és TB ügyintézői végzettség

  • Néhány év önálló munkavégzés hasonló munkakörben

  • Jártasság a munkaügyi iratok, okmányok kezelésében

  • Naprakész adózási és TB jogszabály ismerete

  • Munkaügyi törvények ismerete

  • Kiemelkedő Excel ismeret

  • Precizitás, pontosság

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Rendszerszemlélet

Előny:

  • BaBér bérprogram ismerete

  • TB kifizetőhelynél eltöltött több éves tapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Stabil hátterű vállalat

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria

  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu