www.cvonline.hu

Bérszámfejtő (Nyíregyháza - INTS/1/15)

  • A hirdetés 798 napja lejárt

Nyíregyházi partnercégünk részére az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársat:

Bérszámfejtő

Feladatok

  • Új belépő dolgozók kötelező dokumentumainak és igazolásainak átvétele, ellenőrzése és a szükséges adatok rögzítése a bérszámfejtő rendszerben

  • Kilépő kollégák elszámolása, kilépő dokumentumok elkészítése

  • Hóvégi és hóközi számfejtések elkészítése

  • TB ellátások számfejtése

  • Bérek, járulékok és egyéb kifizetések pénzügyi teljesítése

  • Költségtérítések elszámolása

  • Havi zárási feladatok elvégzése, szükséges adatszolgáltatások elkészítése (OEP, NAV, KSH, Pénztárak)

  • Hatóságok által (OEP, Nyugdíjintézet, NAV) kezdeményezetett ellenőrzésekben közreműködés

  • Nyugdíjjogosultság előkészítése és a kapcsolódó ügyintézés elvégzése

  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók jogszabályoknak megfelelő foglalkoztatásának figyelemmel kísérése

  • Szabadság nyilvántartás

  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása

  • Minden, a bérszámfejtéshez, TB ellátásokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása, nyilvántartások vezetése

  • Dolgozói tájékoztatás bérszámfejtési és TB ellátásokkal kapcsolatos kérdésekben

Elvárás

  • középfokú végzettség, és bérszámfejtési- TB ügyintézői középfokú szakmai tanfolyam
  • MS office rendszerek ismerete, elsősorban word, excel.
  • Bármilyen bérszámfejtő rendszer felhasználó szintű ismerete (OPUS, Babér, Nexon)
  • TB kifizetőhelyen, TB- és bérszámfejtési ügyintézői pozícióban szerzett, legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • TB kifizetőhelyen, TB- és bérszámfejtési ügyintézői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát INTS/1/15 hivatkozási számmal a jelentkezes@intsolution.hu e-mail címre.

Megfelelő képzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő