www.cvonline.hu

Bérszámfejtő-Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 409 napja lejárt

A DEN HARTOGH TRANS Kft

Azonnali kezdéssel keres

munkatársat

Feladatok:

  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Statisztikák, bevallások elkészítése
  • Biztosítottak be-és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Jogviszony változások lejelentése
  • Szabadság nyilvántartások vezetése
  • Betegszabadság, táppénz, CSED, GYED igénylés kezelése (nem TB kifizetőhely!)
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és ellenőrzéseken való közreműködés
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások és azok módosításainak készítése, kezelése
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munka-tűzvédelem nyomon követése
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok követése
  • Személyi anyagok rendszerezése
  • Nyilatkozatokkal, letiltásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Anyavállalat HR politikájának betartása
  • Kimutatások készítése
  • A vállalat ügyvédjével folyamatos kapcsolattartás, részére adatszolgáltatás
  • Iktatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft word és Excel magabiztos tudása
  • Alapfokú  angol nyelv ismerete
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Orgware program ismerete

Egyéb információ az állásról:
Munkavégzés helye: BILK Logisztikai Központ területén található
Munkaviszony jellege: Részmunkaidőben foglalkoztatott (napi 4óra, heti 20 óra)
Munkaszerződés típusa: Határozott idejű (1 év)
Állás, munka területe(i):
HR, Munkaügy
Bérszámfejtő, Munkaügyi ügyintéző

Munkavégzés helye:
Budapest, 1239 Európa utca 4.

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol