www.cvonline.hu

Bérszámfejtő, munkaügyi- és TB ügyintéző

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A Magyar Építő Zrt.

bérszámfejtő, munkaügyi- és TB ügyintéző

pozícióba keres munkatársat teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Feladatok:

  • A munkavállalók munkaügyi, bérszámfejtési, társadalombiztosítási feladatinak teljeskörű, összefogó, önálló ellátása
  • Munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóság felé
  • Adó- és járulék bevallás elkészítése, beküldése
  • KSH felé statisztikák elkészítése és beküldése
  • Tanácsadás vezetők és munkatársak számára
  • Vonatkozó jogszabályok, törvények, előírások naprakész ismerete és alkalmazása
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, számfejtés, statisztika készítése és beküldése
  • Béren kívüli juttatási rendszerrel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Részvétel a személyügyi folyamatok működtetésében

Szakmai követelmények:

  • Szakirányú végzettség (társadalombiztosítás és munkaügy)
  • Legalább 3 év, munkaügyi és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek, különösen Excel
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Egyéb elvárások:

  • Megbízható személyiség
  • Jó koncentrációs képesség
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Kulcs-Soft modul ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés+egyéb juttatások
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével az alábbi email címen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő