www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ-MUNKAÜGYES

  • A hirdetés 849 napja lejárt
1991 óta működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport munkatársat keres zuglói központi irodájukba a következő pozíció betöltésére:

Feladatok:
  • Munkavállalók be- és kijelentése;
  • Munkarendek és bérek tervezése;
  • Munkaszerződések és egyéb munkaügyi anyagok elkészítése és kezelése;
  • Munkajogi megfelelőség biztosítása;
  • Munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok naprakészen tartása;
  • Havi számfejtések elvégzése;
  • Havi bevallások elkészítése és leadása, statisztikák elkészítése és leadása;
  • Cafetéria rendszer működtetése, adminisztrációja.
Elvárások:
  • Társadalombiztosítási vagy bérügyi szakelőadói képesítés;
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete;
  • önálló, precíz, terhelhető és rugalmas személyiség;
  • felelősségteljes, határidő-érzékeny, megbízható munkavégzés;
  • magabiztos Ms Office ismeretek (különösen Excel).
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkör;
  • önálló feladatok;
  • nagy múlttal rendelkező és folyamatosan fejlődő munkáltató;
  • hosszú távú, biztos munkahely.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet az E-mail cím megjelenítése címre várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését a tárgymezőben!
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás