www.cvonline.hu

Bérszámfejtő / munkaügyes

  • A hirdetés 755 napja lejárt

A Job Force Iskolaszövetkezet saját csapatába keres felnőtt munkatársat az alábbi pozícióba:

-      6 órában, júniustól 8 órában –

Főbb feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú bérügyintéző/bérszámfejtő végzettség
  • Magabiztos, naprakész munkaügyi tudás
  • Kiváló Excel tudás
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Előny:

  • Diákmunkában megszerzett munkaügyi tapasztalat előny
  • Edutax szoftver ismeret előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen. A pályázatában kérjük jelölje meg fizetési igényét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő