www.cvonline.hu

Bérszámfejtő munkatárs

  • A hirdetés 1340 napja lejárt

Link megjelenítése

Bérszámfejtő munkatárs (Üllő)

Feladatok:

  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Ki és beléptetések teljeskörű intézése
  • Adózással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Statisztikák készítése és ezek határidőre történő leadása
  • Kapcsolattartás a vállalat vezetőivel, dolgozóival

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Munkaügyi,- és bér ügyintézői végzettség
  • Bérszámfejtési területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • MS Office és MS Excel kiemelten magas szintű ismerete
  • A Nexon rendszer ismerete előny
  • TB ügyintézői végzettség szintén előny lehet a pályázatok elbírálásánál
  • Olyan új kollégát keresünk, aki rendelkezik a következő kompetenciákkal:

    Önállóság, határozottság, megbízhatóság, precizitás, együttműködési készség, segítőkészség. Ezenfelül a munkájára különösen igényes, pontosan és megbízhatóan dolgozik.

Amit kínálunk:

  • Érdekes és változatos munkakör
  • Barátságos és dinamikus csapat
  • Munkaügy területén való folyamatos fejlődési lehetőség egy nagyvállalatnál
  • Hosszú távú stabil munka lehetősége, megfelelő juttatási csomaggal.

Főállású munkaviszony üllői munkavégzéssel.

A munkába járáshoz a cég külön ingyenes buszt biztosít, melyre a kék metró vonalán lehet felszállni.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbiakban olvasható e-mail címre a pozíció megjelölésével „Bérszámfejtő”.

Helyek Budapest
Üllő
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő