www.cvonline.hu

Bérszámfejtő Munkatárs

  • A hirdetés 6 napja lejárt

A NEXON Magyarország piacvezető bér- és humánügyviteli szolgáltatója

Bérszámfejtő Munkatársat

keres.

Munkaköri feladatok:

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Akire szükségünk van:

  • Jól kommunikáló, alapos szakemberekre,
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettséggel,
  • Bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalattal,
  • Képességgel a feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok gyakorlati alkalmazására,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség,
  • NEXON programok ismerete,
  • Számviteli ismeretek,
  • Bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, és motivációs levelét a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű