www.cvonline.hu

Bérszámfejtő (min. 2 év tapasztalattal)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 756232
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Bérszámfejtéssel, kompenzációval kapcsolatos feladatok ellátása megbízónk nemzetközi csapatában.

Feladatkör, felelősségek:    • Bérszámfejtéssel, kompenzációval kapcsolatos feladatok ellátása

• Munkavállalói oldalról érkező kérdések megválaszolása

• Ügyféllel való kapcsolattartás

• Társosztályokkal történő kapcsolattartás a munkavállalói juttatásokat érintő kérdésekben

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Középiskolai/OKJ végzettség

Min. 2 év bérszámfejtési tapasztalata

Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Nyelvtudás:    Folyékony angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.