www.cvonline.hu
Bérszámfejtő konzulens- Budapest (PJ3300)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.
Hirdetés azonosító: 919220
lejárt

ERP szoftverek és üzleti rendszerek fejlesztésében élen járó nagyvállalati ügyfelünk részére keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Munkaügyi modulok teljes körű implementációs projektjeinek végrehajtása a tervezéstől az éles indulásig
- Meglévő ügyfelek oktatása és tanácsadási feladatok ellátása

- Riportok tervezése és kialakítása

Elvárások:

- Legalább 3-5 év bérszámfejtési tapasztalat
- MS SQL adatbázis kezelő alapfokú ismerete
Szakmai tapasztalat a bér, TB és MT jogszabályok tekintetében, ezek gyakorlati alkalmazásában
- Min. OKJ szakirányú végzettség
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent, de nem elvárás:

- Bér szoftver bevezetési tanácsadóként szerzett tapasztalat
- Kifizetőhelyi tapasztalat
- TB számfejtési tapasztalat

- Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

- Professzionális csapat
- Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
- Kihívást jelentő, kreatív feladatok
- Karrierlehetőség

Kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.