www.cvonline.hu
Bérszámfejtő könyvelői tapasztalattal - 16. kerület
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.27.
Jelentkezési határidő: 2015.01.31.
Hirdetés azonosító: 835514
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Fiatalos, dinamikusan fejlődő könyvelőiroda összetartó csapatába keresünk BÉRSZÁMFEJTŐ - MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT az alábbi feladatok elvégzésére:

Bérszámfejtés:

- a cég ügyfelei számára bérszámfejtés

A hónap többi részében mérlegképes könyvelői feladatok elvégzése:

- szállítói-vevői számlák, bank és pénztár analitikák könyvelése
- tárgyi eszköz nyilvántartás és könyvelés
- bérkönyvelés
- elektronikus adóbevallás készítés (áfa, mérlegbeszámoló, stb.)
- kimutatások, számítások, tervek készítésében való közreműködés
- egyéb számviteli és adminisztrációs feladatok ellátása

Követelmények
- mérlegképes könyvelői végzettség
- minimum 3 éves könyvelői tapasztalat
- bérszámfejtésben szerzett gyakorlat
- bér, MT, TB, adójogszabályok naprakész ismerete
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Office alkalmazások ismerete (Word, Excel)
- pontos, szabályszerű, megbízható, önálló munkavégzés
- kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
- alap szintű angol nyelvtudás előny