www.cvonline.hu

Bérszámfejtő / HR Munkatárs

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Társaságunk amerikai-magyar vegyesvállalatként alakult 2005-ben, abból a célból, hogy kiemelkedően innovatív technológiák alkalmazásával modern, korszerű orvostechnikai eszközöket fejlesszen. Az alapítók eredeti elképzelése szerint a társaság a partnerek megfogalmazott igényei szerint tervez, fejleszt egyszer használatos, steril és nem steril aktív és nem-aktív orvostechnikai eszközöket.

munkakörre keresünk munkatársat, teljes munkaidőben, azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok:

  • Munkaerő toborzás különböző csatornákon keresztül, kiválasztásban való közreműködés
  • Munkaviszony létesítésének és megszüntetésének ügyintézése és a munkavállalói anyagok folyamatos karbantartása
  • Bérszámfejtés és bérszámfejtéshez kapcsolódó előkészítő tevékenység és a Cafeteria rendszer teljes adminisztrációja (65 fő)
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos bevallások, kapcsolattartás a könyveléssel, főkönyvi feladások készítése
  • Munkaidő menedzsment valamint a dolgozók juttatásainak adminisztrációja
  • Pénzügyi vezető munkájának segítése
  • Riportok készítése
  • Rehabilitált munkavállalók munkaszervezése, koordinálása
  • A törvényes előírások, utasítások és szabályzatok követése és betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Tb ügyintézői vizsga
  • Munka Törvénykönyv – Szja. – és kapcsolódó jogszabályok magabiztos ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Pozitív tulajdonságok:

  • Logikus gondolkodásmód, rendszerlátó szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Nyitott, közvetlen személyiség
  • Nyitottság a tanulásra, új készségek elsajátítására

Ajánlatunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria

A munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzát, a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatokkal, kérjük, küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő