www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - Győr (Referenciaszám: NB-1546)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1052036

Feladatok:

  • Teljes vállalati bérszámfejtés és TB ügyintézési feladatok ellátása
  • Adó- és járulékbevallások elkészítése
  • Adatszolgáltatások elkészítése és ellenőrzése, kapcsolattartás a hatóságokkal (OEP, MÁK, NAV, KSH)
  • Kimutatások, kereseti és egyéb igazolások készítése
  • Munkavállalók be- és kijelentése munkaviszony létesítésekor illetve megszűnésekor
  • Egyéb munkaügyi adminisztrációs kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Bér és TB ügyintézői végzettség
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat (önálló TB kifizetőhelyi gyakorlat)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • TB, MT illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete

Előny:

  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Utazási támogatás / vállalati buszjárat
  • Biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1546-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -