www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - Győr (Referenciaszám: KJ-1435)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.16.
Hirdetés azonosító: 1019458

Feladatok:

  • Hó közi és hó végi bérszámfejtés elkészítése
  • Bérfeladás készítése, egyeztetése
  • Ki- és belépők szükséges dokumentációjának előkészítése, ügyintézés
  • Munkáltatói igazolások kiadása
  • Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A területre vonatkozó statisztikák és jelentések elkészítése, stb.

Elvárások:

  • Közgazdasági érettségi és szakirányú középfokú bérügyintézői OKJ-s szakképesítés
  • Néhány éves bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • EXCEL magas szintű ismerete
  • Valamely bérszámfejtési szoftver (VT SOFT, BABÉR, SAP vagy NEXON) ismerete
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás

Munkavégzés helye:

Győr

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó KJ-1435-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-6848-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)