www.cvonline.hu

Bérszámfejtő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1191591
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi vállalat részére keresünk diák munkavállalót, Bérszámfejtő gyakornoki munkakörbe.

Feladatok:

  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos havi feladatokban való aktív tevékenykedés
  • Bérszámfejtő csapat munkájában való segítségnyújtás
  • HR adminisztrációs tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 30 óra vállalása
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!