www.cvonline.hu

Bérszámfejtő Gyakornok

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1155888

Cégünk szakképzett munkatársakkal valamint több éves tapasztalattal rendelkezik számviteli, bérszámfejtési és adózási szolgáltatások területén, amely az ügyfelek igényeinek teljesítésére szolgál. Teljes körű, professzionális szolgáltatások.
Feladatok:

  • Bérszámfejtés
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Bevallások, táppénz, társadalombiztosítási ellátásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munkavállalók be- és kiléptetése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogiszony
  • Felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Adózási, cafeteria, munkajog ismeretek

Juttatások:
  • Bruttó 926 Ft/óra
  • Családias munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)