www.cvonline.hu

Bérszámfejtő gyakornok

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Budapest

Az Ön feladata:

  • A bér,- és munkaügyi csapat támogatása
  • Be,- és kiléptetés
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Béren kívüli juttatások adminisztrációja
  • Belső posta intézése
  • Elektronikus időrögzítések korrekciója
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal

Az Ön profilja:

  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó tanulmányok (legalább egy félév)
  • Monotonitástűrés
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • 40 órás munkavégzés vállalása
  • Kiemelten jó kommunikációs készség
  • Határozottság

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapatban való munkát
  • munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • betekintést egy multinacionális vállalat bérszámfejtési osztályának működésébe
  • a szakma megismerését, lehetőséget a bérszámfejtés gyakorlati elsajátításához
  • munkába járás költségeinek támogatása
  • nagy értékű béren kívüli juttatási csomag

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Irodai asszisztens / recepciós

Cégnév elrejtése

Több éve a vagyonvédelmi piacon jelen lévő cég ...
Budapest, Pest

Host / Hostess

Costes DownTown

Hostess Főbb feladatok, munkák: az étterembe...

Pénzügyi kontroller

NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt. az alábbi po...