www.cvonline.hu

Bérszámfejtő gyakornok

  • A hirdetés 423 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába keres

munkatársat

Feladatok:

  • Bérszámfejtési programban adatrögzítési feladatok ellátása

  • Személyes adatok ellenőrzése

  • Bérszámfejtés előkészítésében való részvétel

  • Bér-és cafetéria ügyintézés

Elvárás:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú (TB ügyintéző, Bérszámfejtő stb.) folyamatban lévő tanulmányok

  • Aktív tanulói jogviszony

  • Minimum 30 óra/hét munka vállalása

  • Munkaügyi affinitás

  • Magas szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)

  • Jó kommunikációs képesség

Amit ajánlunk:

  • Szakmailag kvalifikált munkatársaktól való tanulási lehetőség

  • Pörgős, dinamikus munkahelyi légkör

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Jó teljesítmény esetén főállású munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás