www.cvonline.hu

Bérszámfejtő - és TB ügyintéző

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Szolgáltatási területen működő nemzetközi vállalat magyarországi leányvállalata budapesti központjába határozatlan időre szóló foglalkoztatással

munkatársat keres

Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóság felé
  • adó- és járulék bevallások
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (OEP, MÁK, NAV)
  • kereseti igazolások kiadása

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (Bérszámfejtési és TB ügyintézői végzettség)
  • naprakész munkaügyi, TB, adózási ismeretek
  • közép- vagy nagyvállalatnál szerzett, minimum 5 év tapasztalat
  • tapasztalat elektronikus bevallás készítésében
  • word, excel magabiztos használata
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • hatékony munkavégzés
  • együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • jártasság Nexon Bér és Time kezelésében
  • készenléti jellegű és egyszerűsített foglalkoztatás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • stabil nemzetközi háttér
  • dinamikus csapat
  • komplex feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a fizetési igény megjelölésével.
A tárgyban kérjük feltüntetni: "Pályázat Bérszámfejtő- és TB ügyintéző munkatárs munkakörre".

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő