www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • A hirdetés 553 napja lejárt

Megbízónk könyvvizsgálattal, számviteli szolgáltatásokkal, üzleti, adó- és jogi tanácsadással foglalkozó nemzetközi szervezet, amelynek 35 fős bérszámfejtési csoportjába

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Bérszámfejtési feladatok ellátása önállóan (kis létszámú ügyfelek esetén) vagy csapatban (többszáz fős létszámú ügyfelek esetén),
  • munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (megbízási díjak, tiszteletdíjak, hétvégi- és túlóra pótlékok, havi-, óra- és teljesítménybér stb.) számfejtése,
  • ügyféltől beérkező adatok pontos feldolgozása és ellenőrzése, minimális hibaszázalék mellett,
  • társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás,
  • belső nyilvántartási rendszerek folyamatos karbantartása,
  • belső ellenőrzési feladatok ellátása a szakmai csapatban,
  • kapcsolattartás ügyféllel,
  • részvétel rendszerbevezetésben és tesztelésben.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú, vagy felsőfokú végzettség,
  • legalább 2 év, preferáltan multinacionális környezetben szerzett bérszámfejtői, illetve TB kifizetőhelyi tapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret,
  • bérügyviteli szoftverismeret (Nexon)
  • 300 főt meghaladó folyamatos számfejtési tapasztalat,
  • főkönyvi feladással kapcsolatos bérszámfejtési összefüggések gyakorlati ismerete,
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés,
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • hatékony problémamegoldó képesség,
  • folyamatszemlélet.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, fiatalos csapat,
  • új kihívások, hosszú távú perspektiva,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő