www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkakör

Elvárások:

  • középfokú bérszámfejtő és tb ügyintézői képesítés
  • minimum 5 év bérszámfejtői tapasztalat
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó tb- és adójogszabályok ismerete,
  • magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
  • előny a NEXON bérszámfejtő program ismerete
  • precíz, megbízható, önálló, rugalmas, terhelhető személyiség

Feladatok:

  • bérszámfejtési és társadalombiztosítási ügyintézési feladatok ellátása, részvétel a kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, jelentések készítésében
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, részvétel munkaügyi nyilvántartások vezetésében
  • tb-kifizetőhelyi sajátosságok kezelése
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő