www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1085247
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Nagy múltra visszatekintő multinacionális vállalat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIV. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Stabil vállalatti héttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazási csomag

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Teljes körű bérszámfejtés és tb ügyintézés
  • Be- és kilépőkkel kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkavállalókkal történő kapcsolattartás
  • Zárásban való közreműködés
  • Havi bevallások, adóbevallások, statisztikák és jelentések készítése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Szakirányú (TB ügyintézői, munkaügyi) végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett, legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jogszabályok naprakész ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya