www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Budapesti székhelyű, filmipari cég munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • egyszerűsített foglalkoztatás ismerete, bejelentések elkészítése
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése
  • a munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • jelenléti ívek elkészítése, ellenőrzése
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • munkaidő adatok feldolgozása a havi bérszámfejtéshez
  • havi jelentések elkészítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés
  • 3+ év bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat
  • átfogó Mt. ismeretek, kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • magabiztos felhasználó szintű informatikai ismeretek (Ms Office)
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • terhelhető személyiség

Előny:

  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • versenyképes fizetés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a végzettséget igazoló bizonyítványok, dokumentumok csatolásával és fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest