www.cvonline.hu
Bérszámfejtő és TB ügyintéző
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.10.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1080416
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése
  • a munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • munkaidő adatok feldolgozása a havi bérszámfejtéshez
  • havi jelentések elkészítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés
  • 3+ év bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat
  • átfogó Mt. ismeretek, kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • magabiztos felhasználó szintű informatikai ismeretek (Ms Office)
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • terhelhető személyiség

Előny

  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat
  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.