www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • A hirdetés 182 napja lejárt

Van tapasztalatod a bérszámfejtésben? Alaposan ismered és használod a Nexon programot? Szeretnél egy sikeres magyar vállalkozás tagja lenni? Új munkatársunkat keressük Budapestre! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Társadalombiztosítási ellátások pontos és hibátlan számfejtése határidőre

  • A havi és hó közi számfejtések hibátlan elvégzése, kilépő dolgozók munkaügyi-, és TB iratainak határidőre történő elkészítése, azok átadása a munkavállalók, vagy projektvezetők/tanácsadók részére, illetve postai továbbíttatása.

  • OEP statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése

  • Kifizetőhelyi adminisztráció ellátása

  • Folyamatos együttműködés, panaszmentes kapcsolattartás a projektvezetőkkel, ügyfelekkel, irodákkal és kollégáival

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

  • Teljes körű kifizetőhelyi ügyintézői gyakorlat (elszámolások, statisztikák elkészítésére vonatkozó is)

  • Nexon program naprakész ismerete

  • Pontos precíz munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs képesség, problémamegoldó képesség

  • Magabiztos, határozott személyiség,

Előny:

  • TB kifizetőhelyi feladatok egyedüli ellátásában szerzett gyakorlat

  • OEP ellenőri tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes alapfizetés,

  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás