www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Önállóan dolgozni tudó

Bérszámfejtő és tb ügyintézőt

keresünk

Tiszaújvárosi gazdasági társaság keres, hosszú távra, Bér-és TB ügyintézői végzettséggel és e területen szerzett szakmai gyakorlattal rendelkező munkaerőt.

Feladatok

  • Havi rendszeres bérszámfejtés
  • Táppénz és egyéb ellátások számfejtése
  • Tb kifizetőhelyi teendők teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó bevallások és statisztikák elkészítése
  • Munkavállalók ki és beléptetésének ügyintézése
  • Egyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztráció
  • Adó és járulék bevallások elkészítése
  • Bérfeladások elkészítése a könyvelés számára.

Elvárások

  • Legalább középfokú tb ügyintézői végzettség
  • Minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (vállalkozói szférában, vagy könyvelő irodában szerzett TB, munkaügyi és bérszámfejtői gyakorlat)
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Windows Office, Excel és NAV felület gyakorlott felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Az alábbi e-mail címen keresztül fényképes önéletrajzzal.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő