www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Győri 200, 220 főt foglalkoztató Kft Tb- és bérszámfejtő munkatársat keres.

FELADATAI:

  • teljes körű bérszámfejtés, kapcsolódó analitikák vezetése,
  • be- és kilépéssel kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása,
  • bejelentések, bevallások elküldése NAV felé
  • havi, negyedéves és éves statisztikák elkészítése
  • táppénz, GYES, GYED stb igénylések elindítása, foglalkoztatói igazolások elkészítése
  • TB kifizetőhely működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • év végi szja bevallások elkészítése
  • egyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációk

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • TB ügyintézői végzettség
  • jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Word, Excel felhasználószintű ismerete
  • precizitás, megbízhatóság
  • önállóság

Jelentkezését za alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő