www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és tb. ügyintéző

  • A hirdetés 473 napja lejárt

Budapesti székhelyű közétkeztető cég,

bérszámfejtőt és tb. ügyintézőt

keres.

Fontosabb feladatok:

  • Munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű bérszámfejtési és tb. ügyintézési és kifizetőhelyi feladatok végzése 250-300 fő  munkaválalló részére, (havi bér, műszak- és túlórapótlék)
  • Munkavállalók ki- és beléptetése jogszabályoknak megfelelően
  • Havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítés
  • Kapcsolattartás az állami szervekkel (NAV, OEP, ONYF)
  • Munkaidőkeret elszámolása 4 havonta

Elvárások:

  • 2-3 éves bér-tb. ügyintézői  tapasztalat
  • NEXON - bérprogram teljes körű ismerete
  • Középfokú tb.- ügyintézői szakképesítés
  • Jogszabályok naprakész ismerete (TB és munkajogi törvények)
  • Határidők pontos betartása
  • Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését úgy fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével, (bérigény hiányában pályázatát nem tudjuk elbírálni) és pozíció megjelőlésével kérjük, az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő