www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 497 napja lejárt

Budapesti székhelyű cég

munkakörbe keres munkatársat.

FELADATAI:

  • teljes körű bérszámfejtési és társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, a kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, jelentések készítése,
  • az ehhez kapcsolódó jogszabályi változások folyamatos követése,
  • béren kívüli juttatások elszámolása,
  • a szakterülethez tartozó adatok nyilvántartása, rögzítése,
  • év végi bevallások, adóelszámolás elkészítése,
  • részvétel a mérlegzárási feladatokban,
  • egyéb bérügyi teendők ellátása,
  • napi szintű kapcsolattartás kollégákkal

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség, bérszámfejtői és TB ügyintézői képzettség,
  • Minimum 3 éves, jelenleg is aktív TB kifizetőhelyi tapasztalat,
  • A szükséges előírások, jogszabályok naprakész ismerete
  • Bérszámfejtő program ismerete (SAP előny),
  • Magabiztos számítástechnikai felhasználó ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

ELŐNYT JELENT:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy könyvelői gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Kulturált munkahelyi körülmények,
  • Béren kívüli juttatási rendszer,
  • Felelősségteljes, változatos munka.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő