www.cvonline.hu
Bérszámfejtő és TB ügyintéző - társalgási szintű angollal
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.29.
Jelentkezési határidő: 2015.10.30.
Hirdetés azonosító: 986527
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi könyvelőiroda bérszámfejtési csapatába keresünk társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező Bér-Tb ügyintézőt!

Feladatok:

- A Társaság ügyfeleivel kapcsolatos bérszámfejtési feladatok ellátása önállóan (kis létszámú ügyfelek esetén) vagy csapatban (több száz fős létszámú ügyfelek esetén);
- Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (megbízási díjak, tiszteletdíjak, hétvégi- és túlóra pótlékok, havi-, óra-és teljesítménybér stb.) számfejtése;
- Ügyféltől beérkező adatok pontos feldolgozása és ellenőrzése, minimális hibaszázalék mellett;
- Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása;
- Kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás;
- Belső nyilvántartási rendszerek folyamatos karbantartása;
- Belső ellenőrzési feladatok ellátása a szakmai csapatban;
- Kapcsolattartás ügyféllel;
- Részvétel rendszerbevezetésben és tesztelésben.

Követelmények
- Középfokú szakirányú vagy felsőfokú végzettség;
- Legalább 2 év szolgáltatói - preferáltan multinacionális - környezetben szerzett tapasztalat bérszámfejtés területén;
- Legalább 300 főt meghaladó folyamatos számfejtési tapasztalat;
- Főkönyvi feladással kapcsolatos bérszámfejtési összefüggések gyakorlati ismerete.