Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Bérszámfejtő és TB ügyintéző [ST-MBTBÜ02]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.09.24.
Ad ID__: 436401
Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk könyvvizsgálattal, számviteli szolgáltatásokkal, üzleti és adótanácsadással foglalkozó nemzetközi szervezet. Jelenleg bérszámfejtő és TB ügyintéző pozícióba keresünk hozzájuk megbízható munkatársat.

Feladatok

- Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (megbízási díjak, tiszteletdíjak, hétvégi- és túlóra pótlékok, havi-, óra-és teljesítménybér stb.) számfejtése
- Hó közi bérszámfejtés
- Havi önkéntes nyugdíj-és egészségpénztári bevallások elkészítése
- Munkabérek átutalásának előkészítése
- Havi járulék- és adóbevallások
- Évzárással kapcsolatos feladatok
- Adatszolgáltatás KSH felé
- Teljes körű TB ügyintézés
- Kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése
- Kifizetőhelyi adatszolgáltatás
- Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (OEP, NAV, NYUFIG)
- Kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások

- Középfokú szakirányú vagy felsőfokú végzettség
- Átfogó és naprakész társadalombiztosítási és adózási ismeretek
- Legalább 3 év bér- és TB számfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
- TB kifizetőhelyi tapasztalat
- Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
- Megbízhatóság, precíz munkavégzés
- Önállóság
- Ügyfélorientált gondolkodásmód
- Problémamegoldó képesség

Előny

- Az angolnyelv-tudást nagy előnyként értékeljük
- Munkajogi ismeretek
- LOGA bérügyi szoftver ismerete

Egyéb

Megbízónk fejlődési lehetőséget, versenyképes juttatási csomagot és belvárosi, jól megközelíthető munkahelyet kínál.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése