www.cvonline.hu

Bérszámfejtő- és TB ügyintéző (Referenciaszzám: HM-921)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.04.27.
Hirdetés azonosító: 789635

Elvárások:

  • Közgazdasági érettségi és legalább szakirányú középfokú bér- és TB ügyintézői OKJ-s szakképesítés
  • Több éves TB kifizető helyen, bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett szakmai tapasztalat
  • KULCS SOFT bérszámfejtési szoftver haladó szintű ismerete
  • EXCEL magas szintű ismerete
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Munkaügyi és HR ismeretek előnyt jelentenek
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás
  • Rugalmasság

Feladatok:

Bérszámfejtői feladatok:

  • Hó közi és hó végi bérszámfejtés elkészítése
  • Bérfeladás készítése, egyeztetése
  • Adó- és járulékbevallások, magán-nyugdíjpénztári jelentések készítése és benyújtása
  • Ki- és belépők szükséges dokumentációjának előkészítése, ügyintézés
  • Munkáltatói igazolások kiadása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás

TB ügyintézői feladatok:

  • Táppénzes papírok ellenőrzése és elbírálása (pl.: baleseti, gyerekápolási nyilatkozat)
  • Betegszabadság, táppénz, üzemi baleset, stb. számfejtése
  • Határoztatok elkészítése a táppénz jogosultságról
  • Kapcsolattartás a kezelőorvosokkal, MEP-pel, dolgozókkal
  • Bér és TB számfejtés hó végi egyeztetése

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Időszakonként, a munka volumenétől függően rész-, illetve tejes munkaidőben történő foglalkoztatás egyaránt lehetséges

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. minőségügyi és HR szolgáltatásokat nyújtó Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-921-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)