www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző (Ref.:816)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.28.
Hirdetés azonosító: 874602
lejárt

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

(Ref.:816)

munkatársat keresünk saját csapatunkba!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Bérszámfejtési tevékenységek elvégzése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, jelentések készítése
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja
  • Együttműködés a koordinátorokkal

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és képességek:

  • TB ügyintézői vagy szakelőadói végzettség
  • Adózási, társadalombiztosítási és Mt.szabályok naprakész ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel felhasználói ismerete)
  • Csapatmunkára való igény
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség

Előny:

  • TB kifizetőhelynél eltöltött több éves tapasztalat

Általunk kínált feltételek:

  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu