www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB Ügyintéző [HN-DB02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.06.
Hirdetés azonosító: 1016321

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legjelentősebb tanácsadó cégének budapesti központja, melynek számviteli tanácsadási csoportjába keresünk új munkatársat Bérszámfejtő pozícióba.

Feladatok

- Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előállítása
- Teljes körű TB ügyintézés
- Év végi bevallások, adóelszámolás elkészítése
- Jelentések, riportok határidőre történő elkészítése, részvétel egyéb munkaügyi és HR adminisztrációs feladatok ellátásában
- Időszakos NAV, OEP, KSH, egyéb riporok készítése, hatósági képviselet és kapcsolattartás

Elvárások

- 1-3 év bérszámfejtési területen szerzett szakmai tapasztalat
- Szakirányú minimum középfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
- Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Microsoft irodai programok magas szintű használata
- Önálló, pontos, hatékony munkavégzés, szakmailag folyamatos fejlődési igény

Előny

- Nexon program ismerete

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió