www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző határozott időre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 716755

Győri partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • teljes körű bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • teljes körű HR adminisztráció, napi munkaügyi feladatok ellátása
  • munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakész jogi ismeretek
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés, kilépő papírok elkészítése
  • NAV részére történő bevallások, havi és éves adatszolgáltatások elkészítése
  • munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése
Elvárások:
  • bérszámfejtői és TB ügyintézői végzettség
  • bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat minimum 5 éves tapasztalat
  • releváns törvényi szabályozások ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • bérfeladásban és bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítésében szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • kiemelkedő problémakezelési képességek
Előny:
  • Nexon bérprogram ismeret
Amit kínálunk:
  • határozott idejű munkaviszony
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Győr