www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és TB ügyintéző (BUD-04-053)

  • A hirdetés 1364 napja lejárt

Feladatok:

  • A kölcsönzött munkavállalói állomány teljes körű bérszámfejtése, TB ügyintézése
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok, dokumentációk naprakész, pontos vezetése és nyilvántartása
  • Személyügyi adatok kezelése, bejelentések határidőre történő elvégzése
  • Rendszeres riportok készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • TB és Bérügyi szakelőadói végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Néhány éves gyakorlat munkaerő-kölcsönzés, alkalmi munkavállalás, keretében foglalkoztatott munkavállalók bérszámfejtésében és TB ügyintézésében
  • Bérszámfejtő program ismerete
  • Nagyon precíz és határidőkre történő munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Akár rugalmas munkavégzési lehetőség (4 óra irodai munka + 4 óra távmunka)
  • Hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye:

Budapest, VI.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő