www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és tb ügyintéző – Budapest

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

A Humánpolitika területünk kompenzációs és munkaügyi csapata új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

Főbb feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok, a pénzügyi szervezet és a HR felé
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen való vezetése, munkáltatói igazolások kiadása
  • Levonások rögzítése, kezelése
  • TB kifizető helyi feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaidőkeret szabályainak betartása, betartatása, nyomon követése, Munkavállalókkal és a belső szervezetekkel való kapcsolattartás
  • HR asszisztencia
  • Munkavállalók éves adóbevallásának elkészítése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú bérszámfejtő és tb ügyintézői képesítés
  • 3-5 év TB kifizetőhelyi bérszámfejtői tapasztalat
  • Átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó tb- és adójogszabályok ismerete
  • Magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
  • NexonBér és NexonTime programok ismerete
  • Precíz, megbízható, önálló, rugalmas, terhelhető személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest